Uncategorized

Ezen a napon: Magyarország 2-1 Horvátország (videó)

2019 Március 24.-én Magyarország Horvátországot fogadta a 2020-as EB-selejtezők 2. fordulójában. A mérkőzést megelőzően a vendégeknek 3, nekünk 0 pontunk volt. A 13. percben Rebic révén vezetést szereztek a horvátok (0-1). Nem sokáig örülhettek azonban a déli szomszédjaink, hiszen a 34. percben Szalai Ádám góljával kiegyenlített a magyar válogatott (1-1). A 2. félidőben sok helyzet adódott a horvátok előtt, ám nem tudtak élni velük, és ezért meg is lettek büntetve; a 76. percben Pátkai Máté révén előnybe került a magyar válogatott (2-1). A mérkőzés hátra levő részét a horvátok nyomással és presszinggel töltötték, ám mind hiába, magyarország 1966 óta vert meg világbajnoki finalistát Budapesten.