BarcelonaReal Madrid

Barcelona: Setién tudja hogyan kell Zidanet legyőzni a Bernabeuban

Quique Setién először fog az Estadio Santiago Bernabeuba látogatni mint a Barcelona edzője.

A spanyolnak lenyűgöző Real Madrid elleni idegenbeli múltja van korábbi csapataival, megnyerte mind a kettő legutóbbi meccsét Zinedine Zidane ellen.

Először a 2015/16-os szezonban látogatott a Bernabeuba, akkor a Las Palmas élén kikapott 3:1*re Rafa Benitez fiatitól.

A rákövetkező szezonban visszatért a Las Palmas edzőjeként, és az utolsó percekig úgy tűnt meglepetésre 3:1-re nyernek, de a hosszabbításban Cristiano Ronaldo duplázott.

Legközelebb már a Real Betis edzőjeként 2017/18-as szezonban játszott a Bernabeuban, és Antonio Sanabria góljával mind a 3 pontot hazavitték.

Az előző szezon utolsó meccsén, ami egyben a Real Betis élén töltött utolsó találkozója is volt, 2:0-ra nyertek a Bernabeuban.

Junior Firpo volt a balhátvédje, ami akár most vasárnap is összejöhet.

A katalánok edzője ott volt a Bernabeuban szerdán és élőben nézte meg a Manchester City elleni vereséget, majd a mérkőzés után találkozott Pep Guardiolával is.