Bajnokok Ligája 4. játéknap – Időpontok, összeállítások

A Bajnokok Ligája a 4. játéknapjához ért a héten. A PSG, Bayer München és Manchester City már továbbjutott triójához újabb csapatok csatlakozhatnak.

Keddi program:

E csoport

 

Liverpool – Genk (21:00)

Összeállítások:
Liverpool: Alisson Becker; Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson; Oxlade-Chamberlain, Fabinho, Wijnaldum; Salah, Firmino, Mané
Sérültek: Shaqiri (vádli), Matip (térd), Clyne (térd)

Genk: Coucke; Mæhle, Cuesta, Lucumí, De Norre; Ito, Hrošovský, Berge, Bongonda; Onuachu, Samatta
Sérültek: Vukovic (achilles), Uronen (boka)

Napoli – Salzburg (21:00, Spíler 1)

Összeállítások:
Napoli: Meret; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mário Rui; Callejón, Elmas, Fabián Ruiz, Zieliński; Lozano, Milik Sérültek: Ghoulam (izom), Allan (comb), Malcuit (térd)
Kihagyja a következő meccset sárga lap esetén: Llorente

Salzburg: Coronel; Kristensen, Wöber, Onguéné, Ulmer; Junuzović, Mwepu; Minamino, Daka, Haaland, Hwang
Sérültek: Walke (lábfej), Stanković (comb), Bernede (lábszár), Prevljak (nyak), Farkas (nem részletezett)

F csoport

Dortmund – Inter (21:00, Spíler 2)

Összeállítások: Dortmund: Bürki; Piszczek, Hummels, Akanji, Guerreiro; Witsel, Delaney; Sancho, Reus, Brandt; Alcácer Kérdéses a játéka: Reus (boka), Schmelzer (csípő)

Inter: Handanovič; Godín, De Vrij, Škriniar; Candreva, Barella, Brozović, Sensi, Biraghi; Lukaku, Martínez
Sérültek: Sánchez (boka), D’Ambrosio (lábújj), Asamoah (térd), Gagliardini (comb ) Kihagyja a következő meccset sárga lap esetén : Barella

Barcelona – Slavia Praha (18:55, Spíler 2)


Barcelona
: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; De Jong, Busquets, Vidal; Messi, Griezmann, Dembélé
Sérült: Suárez (vádli), Arthur (pihen), Todibo (pihen), Wagué (pihen), Junior Firpo (pihen)
Kihagyja a következő meccset sárga lap esetén : Piqué

Slavia: Kolář; Coufal, Kúdela, Frydrych, Bořil; Masopust, Ševčík, Souček,
Traoré, Stanciu; Olayinka
Sérült: Hovorka (térd)
Kihagyja a következő meccset sárga lap esetén : Hovorka, Ševčík

G csoport

Zenit – Lipcse (18:55, Spíler 1)

Összeállítások:
Zenit
: Kerzhakov; Karavaev, Ivanović, Rakits’kyy, Douglas Santos; Driussi, Ozdoev, Barrios, Zhirkov; Dzyuba, Azmoun
Sérültek: Malcom (comb), Mammana (térd)
Kihagyja a következő meccset sárga lap esetén : Rakits’kyy

Lipcse: Gulácsi; Klostermann, Mukiele, Upamecano, Halstenberg; Laimer, Demme; Sabitzer, Forsberg; Werner, Poulsen
Out: Wolf (boka), Schick (boka), Adams (comb), Konaté (csípő)
Kihagyja a következő meccset sárga lap esetén : Haidara

Lyon – Benfica (21:00)

Összeállítások:
Lyon: Lopes; Dubois, Andersen, Denayer, Koné; Reine-Adélaïde, Tousart, Thiago Mendes, Aouar; Depay, Dembélé
Sérültek: Tete (hát), Terrier (comb), Marçal (comb)
Kihagyja a következő meccset sárga lap esetén : Koné

Benfica: Vlachodimos; André Almeida, Ferro, Rúben Dias, Grimaldo; Florentino, Gabriel, Cervi, Pizzi; Chiquinho, Vinícius
Sérült: Rafa Silva (comb)

H csoport

Chelsea – Ajax (21:00, m4)

Összeállítások:
Chelsea
: Kepa, Azpilicueta, Tomori, Zouma, Alonso; Kovačić, Jorginho, Mount; Willian, Abraham, Pulišić
Sérült: Loftus-Cheek (achilles), Rüdiger (medence)
Kérdéses a játéka: Barkley (boka), Christensen (lágyék), Kanté (térd)

Ajax: Onana; Dest, Veltman, Blind, Tagliafico; Marin, Van der Beek, Martínez; Ziyech, Tadić, Promes
Kérdéses a játéka: Álvarez (agyrázkódás)
Kihagyja a következő meccset sárga lap esetén : Martínez, Onana

Valencia – LOSC Lille (21:00)

Összeállítások:
Valencia
: Cillessen; Wass, Paulista, Garay, Gayà; Torres, Parejo, Kondogbia, Cheryshev; Rodrigo; Gómez
Sérültek: Guedes (lábfej), Coquelin (combhajlító izom), Piccini (térd), Diakhaby (eltiltás)
Kérdéses a játéka: Gameiro (comb), Soler (boka), Sobrino (comb)

Lille: Maignan; Soumaoro, Fonte, Gabriel; Zeki Çelik, André, Soumaré, Bradarić; Yazıcı, Ikoné; Osimhen
Sérült: Weah (comb)

Megosztás:

 

×

Követsz minket Facebookon?