Uncategorized

Hiába a kiütéses győzelem, Kovac nincs megelégedve csapatával

A Német Bundesliga 3. Játéknapján az Allianz Arena látta vendégül a fordulót megelőzően nyeretlen Mainz-ot, amely Szalai Ádámot ismét köreiben tudhatja. A 6. Percben, nem kis meglepetésre, Jean-Paul Boetius góljával vezetést szereztek a vendégek. A válaszra egészen a 31. percig kellett várni, az újonnan igazolt Perisic passzát Pavard értékesítette (1-1). A 2. Félidőt pedig már előnyben várhatták a bajorok, a 45. Percben Alaba bombagóljával vezetést szereztek. A 2. Félidőben, minden addigi kétséget eloszlatva, Perisic, Coman, Lewandowski és Davies bebiztosították a győzelmet, és a 3 pont otthon tartását. A mérkőzés összefoglalóját itt láthatjátok

Niko Kovac, a Bajorok 2018 nyarán kinevezett Horvát vezetőedzője, viszont korán sem volt lenyűgözve csapata első idei hazai győzelme által,

Túl lassúak voltunk az első félidőben, nem találtunk választ a Mainz agressziójára, azt hittük könnyebb lesz. Aztán felgyorsult a játékunk, és sikerült középre csalogatnunk ellenfelünket. Alaba gólja a szünet előtt nagyon fontos volt. A 4. Gól eldöntötte a mérkőzést , boldogan megyünk a nemzetközi szünetre.

Nyilatkozta a klub hivatalos weboldalának Niko Kovac. A Bayern ezzel a győzelemmel a tabella 2. Helyét foglalja el, 7 ponttal, 2 ponttal lemaradva az éllovas Leipzigtől.