Átigazolási HírekInterManchester United

Sajtóhír: Az Inter újabb ajánlatot tesz Lukakuért a Unitednek

A hírek szerint az Inter egy újabb ajánlatot készül tenni 60 Millió Font plusz bónuszok értékben a Manchester United csatárjáért, Romelu Lukakuért.

A Sky Sports szerint ezt az összeget két vagy három részletben fizetnék ki. Az Inter szeretné minél gyorsabban lezárni az üzletet ezzel is elég időt adva a Unitednek, hogy a támadó pótlásáról gondoskodhassanak.

Az angol átigazolási időszak augusztus 9-én fog zárulni, utána az angol klubok télig nem regisztrálhatnak új játékost.

Ez az összeg még mindig messze van a United által kért 79 Millió Fonttól. Viszont a friss ajánlat elmozdíthatja a tárgyalásokat a holt pontról.

Lukaku továbbra is az Inter első számú kiszemeltje csatár posztra.

Adam

Szia! Ádám vagyok, a Keresztlabda szerkesztője. Hiszek abban, hogy a tanulás lehet játék, és egy jó kvíz a legjobb napi agytorna. Azért hoztam létre ezt a felületet, hogy egy kis vidámságot és 'aha-élményt' csempésszek a mindennapokba. A Keresztlabdán a legizgalmasabb fejtörőket és teszteket gyűjtöm össze neked – a focitól a filmművészetig –, hogy tesztelhesd a tudásod, vagy versenyezhess a barátaiddal.