Premier League

Fordulatos meccsen tartotta otthon a 3 pontot az Everton

A Premier League 4. fordulójának Vasárnapi játéknapján az Everton a Wolverhampton-t fogadta hazai pályán. Izgalomból nem volt hiány, az 5. percben a vendéglátók Richarlison révén vezetést szereztek, azonban nem örülhettek sokáig, a 9. percben egyenlítettek a farkasok Roman Saiss találatával. Azonban ez sem maradt sokáig az eredményjelzőn, ugyanis a 12. percben Alex Iwobi Sigurdsson beadását követően a hálóba bólintotta a labdát (2-1). A 75. percben ismét felcsillant a remény a vendégeknek, ugyanis Willy Boly és Raul Jimenez remek összjátékának köszönhetően nagy lépést tettek a pontszerzés felé (2-2). Az öröm viszont most sem tartott sokáig, a 80. percben Richarlison, a mérkőzésen másodszor, betalált(3-2), ezzel megszerezve csapatának a 3 pontot. A Liverpooli csapat ezzel a győzelemmel a tabella 5. helyére került fel, míg a Wolverhampton első idegenbeli győzelme a szezonban továbbra is várat magára.