Serie A

Mihajlovic ‘nagyon jó állapotban van’

A kórház ahol Sinisa Mihajlovic átesik a második kemoterápiás kezelésén azt mondta, hogy a Bologna edzője nagyon jó állapotban van.

Mihajlovic augusztus 28-án esett át a leukémia kezelésének első szakaszán és utána ott volt a Bologna kispadján a Serie A első két fordulójában a Verona és a SPAL ellen is.

Hétfőn az edző újból bekerült a Sant’Orsola-Malpighi Polyclinicre, hogy részt vegyen a kezelés második szakaszán.

“A beteg klinikai állapota nagyon jó.” -mondta a kórház közleményében.

“Az első kezelések után elvégzett vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy megnyugtató eredménye lett az első kemoterápiának.”

A kezelések miatt az 50 éves edző nem lesz ott a Brescia ellen a hétvégén.

forrás: football-italia

Adam

Szia! Ádám vagyok, a Keresztlabda szerkesztője. Hiszek abban, hogy a tanulás lehet játék, és egy jó kvíz a legjobb napi agytorna. Azért hoztam létre ezt a felületet, hogy egy kis vidámságot és 'aha-élményt' csempésszek a mindennapokba. A Keresztlabdán a legizgalmasabb fejtörőket és teszteket gyűjtöm össze neked – a focitól a filmművészetig –, hogy tesztelhesd a tudásod, vagy versenyezhess a barátaiddal.