Uncategorized

Abraham: Mindig is erről álmodtam.

A Chelsea 3:2-re legyőzte idegenben a Norwichot, a londoniaknál duplázó Tammy Abraham a BBC Match of the Daynek nyilatkozott:

“Tudtuk, hogy itt sose könnyű és nehéz dolgunk lesz. Az elejétől igyekeztünk betalálni, ezt kellett tennünk. Sajnos gólokat is kaptunk de számítottunk rá, hogy a második félidőben több lehetőségünk lesz.”

“Gólt szerezni a csapatban, az valami olyasmi, amiről mindig is álmodtam, betalálni a nevelőcsapatom színeiben. Kiharcolni a kezdőt és gólokat lőni. Nagyon boldog vagyok, hogy segíthettem a csapatot.”

“Nem mondanám, hogy megkönnyebbülés a három pont, de nyernünk kellett. A szezon első két mérkőzése kemény volt. A három pontért jöttünk ide.”

Adam

Szia! Ádám vagyok, a Keresztlabda szerkesztője. Hiszek abban, hogy a tanulás lehet játék, és egy jó kvíz a legjobb napi agytorna. Azért hoztam létre ezt a felületet, hogy egy kis vidámságot és 'aha-élményt' csempésszek a mindennapokba. A Keresztlabdán a legizgalmasabb fejtörőket és teszteket gyűjtöm össze neked – a focitól a filmművészetig –, hogy tesztelhesd a tudásod, vagy versenyezhess a barátaiddal.